ד"ר זאב רם - מומחה לרפואת חניכיים
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3253762
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 

טיפולי חניכיים ללא ניתוחים – זה אנחנו!

 
מרפאת החניכיים של ד"ר זאב רם מתמחה בריפוי מחלות חניכיים, תוך שימוש בטכנולוגיות טיפול מתקדמות שאינן פולשניות – מה שמונע את הצורך בניתוחי חניכיים מיותרים וכואבים.
 

מרפאת מומחים רב-תחומית

 
בנוסף למוניטין בין-לאומי בתחום רפואת החניכיים, מרפאתו של ד"ר זאב רם מציעה פתרון רב-מערכתי ממיטב המומחים בתחומים השונים: השתלות שיניים, כירורגיית פה ולסתות, שיקום הפה, טיפולי שורש, טיפולים אסתטיים, הלבנת שיניים, טיפולי שיניים לילדים, טיפול בריח רע מהפה וטיפולי שיננית.
 

רפואת שיניים מסוג אחר

 
חדשנות טכנולוגית, ניסיון מקצועי נרחב ויחס אישי לכל מתרפא – זה השילוב שהופך את המרפאה לאחת המובילות בארץ ואף בעולם!

פה תיהנו מטיפול בשיטות חדשניות, במקום השיטות המסורתיות, הפולשניות והכואבות, תוך שימוש בידע רב ובניסיון העשיר של ד"ר זאב רם. הציוד הייחודי והטכנולוגיה הבלעדית מאפשרים טיפול ללא ניתוחים מיותרים, ללא הרדמה, ללא כאבים וללא סבל. התוצאה: איכות חיים שמאפשרת לכל מתרפא לחייך בפה מלא.
 

גישה חדשנית ופורצת דרך לטיפול במחלות חניכיים

 
מאז שנת 1978, מרפאת החניכיים של ד"ר רם מתמקדת בטיפולי חניכיים ייחודיים. תוצאותיהם זהות, ולעיתים אף טובות יותר, מהתוצאות שמתקבלות מטיפולים מקובלים כמו: הקצעת שורשים, ניקוי עמוק, ניתוחי מטלית או ניתוחים לצמצום כיסים.

למרפאה ציוד ייחודי המאפשר להתאים את דרך הטיפול באופן אישי לכל מתרפא, ולקבל ריפוי מקסימלי ללא כאבים – וברוב המקרים גם ללא זריקות הרדמה או ניתוחי חניכיים.
איננו מטפלים בשום מקרה באמצעות מכשירים ידניים, שעלולים לפגוע ברקמת השן והחניכיים ולגרום לרגישות רבה של השיניים – הן תוך כדי הטיפולים עצמם והן לאחריהם.
 

נכנסים לשורש הבעיה

 
כל האביזרים לגהות הפה הקיימים כיום בשוק, מיועדים לניקוי השיניים מעל קו החניכיים (SUPRA GINGIVAL), כלומר ניקוי החלק הגלוי של השן (מקו החניכיים כלפי הכותרת). לעומת זאת, במרפאתנו שמים דגש על ניקוי "תת-חניכי" (SUB GINGIVAL) – מקו החניכיים כלפי שורש השן, שזהו החלק הנסתר של השן היוצר את כיס החניכיים (המרווח שבין השן לחניכיים). במרווח זה מתמקמות מרבית מושבות החיידקים, הגורמות לתגובה דלקתית כרונית.

ניקוי הכיסים מתבצע בצורה יעילה רק בעזרת השיננוע – קיסם חניכיים מיוחד ורוטט ללא קצה חד (קטום), שנכנס לתוך הכיסים ומנקה אותם מבלי לגרום כל נזק לרקמת החניכיים העדינה, לשן או לשתלים דנטליים. יש לציין שכל הקיסמים הקיימים בשוק מיועדים לניקוי השיניים מקו החניכיים כלפי כותרת השן, כלומר באזור הגלוי של השן בלבד, ואינם מתאימים לניקוי הכיסים.

אנו שמים דגש רב על חלקו של המתרפא בטיפול שלו בעצמו. טיפול יום-יומי של המתרפא בעזרת השיננוע, ימנע ברב המקרים את הצורך בניתוחי חניכיים ויקטין את מספר טיפולי השיננית.
 
מרפאת מומחים
 
קבעו תור במרפאתו של ד"ר זאב רם - מומחה לרפואת חניכיים: 072-3253762, 08-9476830