ד"ר זאב רם - מומחה לרפואת חניכיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3253762
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי חניכיים

 
 
מחלות החניכיים הן המחלות הנפוצות ביותר בעולם. אלו מחלות דלקתיות כרוניות, ולכן ברוב המקרים גורמות לנזקים בגוף ללא סימנים מתריעים (כגון כאבים). רובן מתחילות ברקמת החניכיים ועלולות לחדור לרקמות העמוקות יותר – מה שפוגע ברקמות שתומכות בשן ומעגנות אותה ללסת.
 

הסיכונים של מחלת חניכיים

 
מחלות חניכיים שלא מטופלות, הוכחו כמשפיעות על בריאות הגוף כולו. אנשים עם מחלת חניכיים נמצאים בסיכון כפול ללקות בהתקף לב, באוסטאופורוזיס, לידה מוקדמת ויילוד במשקל נמוך. ישנו גם סיכון גבוה ללקות בשבץ ובסרטן הפה. קיים אפילו מחקר חדש שמצביע על קשר בין מחלת חניכיים לירידה בתפקוד המיני.

כל אלה, וסיכונים בריאותיים נוספים, נגרמים בגלל מעבר של החיידקים מהחניכיים החולים אל מחזור הדם. כך שהדלקת בחניכיים היא אולי מקומית, אך עלולה להשפיע באופן נרחב על תפקוד הגוף כולו.
 
 
 
 
 

חשוב לדעת:

 
 
 
 
  • זו לא "מחלה של זקנים". מחלות חניכיים עלולות להתחיל בגיל צעיר מאוד.
  • מחלת החניכיים מדבקת.
  • למחלת החניכיים יש רקע גנטי.
 

הסימנים הקליניים העיקריים למחלות חניכיים:

 
 
 
 
 

אל תמתינו להופעת כל הסימנים!

 
סימן אחד מחייב בדיקה על-ידי מומחה לרפואת חניכיים. מחלת החניכיים ניתנת לטיפול ולעצירה, אך יש חשיבות רבה לגילוי ולטיפול מוקדמים – וזאת מפני שברוב המקרים לא ניתן לשחזר את כל הרקמות שנפגעו.
 

טיפול מהפכני במחלות חניכיים: ללא ניתוח, כאב וסבל

 
ד"ר זאב רם, מומחה למחלות חניכיים, פיתח שיטת טיפול בלעדית ומהפכנית במחלות חניכיים, המאפשרת להימנע מניתוחי חניכיים קשים ומיותרים. באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים ועדינים במיוחד, מצליחים במרפאתו של ד"ר רם לעצור מחלת חניכיים פעילה באופן בלתי-פולשני.
 

לתכנית הטיפול של ד"ר רם 3 שלבים עיקריים:

 
  1. הכנה ראשונית – מיועדת לעצור את הדלקת ולרפא את החניכיים. שלב זה כולל בעיקר טיפולי שיננית בשילוב טיפול אנטיביוטי והתאמת הרגלי היגיינה אוראלית אישית בהתאם לסוג המחלה ולמתרפא.
  2. תיקון הנזקים שנגרמו בגלל המחלה – וגם יצירת תנאים חדשים שימנעו התפתחות חוזרת שלה.
  3. תחזוקה שוטפת של החניכיים הבריאים – הן על-ידי המתרפא עצמו והן על-ידי השיננית ורופא החניכיים המומחה. מחלת החניכיים תתפתח מחדש בשל אופייה הכרוני, ללא שלב התחזוקה היום-יומית.
 
בואו לבדיקה מקיפה ולטיפול מקצועי במרפאה: 072-3253762, 08-9476830.