מרפאת חניכיים ד"ר רם
 
 
 
 
EN    |    FR    |    RU
 
 
 
 
 
 
עמוד הבית
 
 
 
צור קשר
 
 
 
פייסבוק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפואת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים – ד"ר אודליה לחמנוביץ

על ילדים אי אפשר "לעבוד". אם טוב להם והם מרגישים בנוח, הם ישתפו פעולה ויגיעו לטיפולי שיניים בשמחה, וכן ירכשו הרגלי היגיינה טובים שיגנו על שיניהם במשך כל החיים.

לשיני החלב (השיניים הנשירות) תפקידים רבים וחשובים, כגון לעיסה, אסתטיקה (חיוך יפה), פונטיקה (הגיית מלים) ושמירת המקום עבור השיניים הקבועות שעתידות להחליפן. שיני החלב האחרונות נושרות רק בסביבות גיל 12 שנים, ולכן חשוב לטפל בשיניים אלו.

נזק ("חור") בשן חלב גורם לכאב ולאי-נוחות לילד, ואף עלול לגרום לנזק לשן הקבועה, שמתפתחת מתחת לשן החלב. במקרים חמורים, אף עלולים להתפתח סיבוכים (אבסס) בעקבות זיהום משן חלב, ולכן חשוב להקפיד על מעקב וטיפול בשיני החלב.

במרפאתנו מאמינים כי מניעה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר לשמירה על רקמות הפה והשיניים. לכן אנו משקיעים רבות באבחנה נכונה, טיפולי מניעה כגון הנחת פלואוריד ואיטום חריצים והדרכה לשמירה על היגיינת הפה.

ילדים אינם מבוגרים קטנים, ואנו מעניקים להם תשומת לב מיוחדת והסברים המתאימים לגילם, כך שנוצרים יחסי אמון בין הרופאה והילד, שמביאים לשיתוף פעולה מצד הילד ולטיפול קל ונינוח.

במקרים בהם הילד מתקשה בקבלת טיפול שיניים, יש בידינו מספר כלים לעזור לו לעבור את הטיפול הנדרש באופן נעים ורגוע, על ידי שימוש בשיטות התנהגותיות ו"גז צחוק" (נייטרוס אוקסיד).
 
 
 
רפואת שיניים לילדים
 
הלבנת שיניים
 
 
 

כל הטיפולים במרפאה מבוצעים על ידי ד"ר אודליה לחמנוביץ, מומחית לרפואת שיניים לילדים ומתבגרים, בוגרת "הדסה" ירושלים, המאמינה כי בטיפול משתתפים באופן שווה הרופא, ההורה והילד, ושדרך טיפול שיניים מוצלח כילד משיגים גישה חיובית לרפואת שיניים לכל החיים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: רח' אופנהיימר 7, פארק המדע, רחובות
טל': 9476830 - 08, 9476276 - 08
פקס: 9460966 - 08
דוא"ל:dram.zeev@gmail.com

פייסבוק