ד"ר זאב רם - מומחה לרפואת חניכיים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3253762
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רפואת שיניים לילדים

 
 
על ילדים אי אפשר "לעבוד". אם טוב להם והם מרגישים בנוח, הם ישתפו פעולה – יגיעו לטיפולי שיניים בשמחה וירכשו הרגלי היגיינה טובים, שיגנו על שיניהם במשך כל החיים.

לשיני החלב בילדים (השיניים הנשירות) תפקידים רבים וחשובים: לעיסה, אסתטיקה (חיוך יפה), פונטיקה (הגיית מלים) ושמירת המקום עבור השיניים הקבועות שעתידות להחליפן. שיני החלב האחרונות נושרות רק בסביבות גיל 10 - 11, ולכן חשוב לטפל בהן.

נזק (חור) בשן חלב גורם לכאב ולאי-נוחות אצל הילד, ואף עלול לגרום לנזק לשן הקבועה, שמתפתחת מתחת לשן החלב. במקרים חמורים, אף עלולים להתפתח סיבוכים (אבסס) בעקבות זיהום משן חלב, ולכן חשוב להקפיד על מעקב וטיפול בשיני החלב.
 

טיפולי שיניים לילדים במרפאה

 
אנו מאמינים כי מניעה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר לשמירה על רקמות הפה והשיניים. לכן אנו משקיעים רבות באבחון מדויק, בטיפולי מניעה (כגון הנחת פלואוריד ואיטום חריצים) ובהדרכה לשמירה על היגיינת הפה.

כל הטיפולים במרפאה מתבצעים על-ידי רופאה מומחית לרפואת שיניים לילדים ולמתבגרים. טיפול מוצלח בילדות המשתף רופא הורה וילד משיג גישה חיובית לרפואת שיניים לכל החיים.
 

ילדים אינם מבוגרים קטנים

 
אנו מעניקים להם תשומת לב מיוחדת והסברים המתאימים לגילם. כך נוצרים יחסי אמון עם הילד, שמביאים לשיתוף פעולה מצידו ולטיפול קל ונינוח.

במקרים בהם הילד מתקשה בקבלת טיפול שיניים, יש בידינו מספר כלים לעזור לו לעבור את הטיפול הנדרש באופן נעים ורגוע. לדוגמה שימוש בשיטות התנהגותיות ו"גז צחוק" (נייטרוס אוקסיד).
 
 
 
בואו עם הילדים לטיפול במרפאתו של ד"ר זאב רם: 072-3253762, 08-9476830.